Hakkımızda

“Her şey kötüye gittiğinde kendine bir tatil ısmarla” demiş Betty Williams.

“Bir Tatil Ismarla” Yotube kanalının yanı sıra seyahat ipuçları bloğu ile de sizlere hizmet vermek gayesiyle kurulmuş bir platform.

ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE

Birtatilismarla.com ile Türkiye’de tatil destinasyonlarında yaşadığımız deneyimleri tatil severler ile paylaşmayı hedefledik. Birtatilismarla.com’da seyahate çıkmadan önce bilgi almak istediğiniz destinasyonlarla ilgili sizlere yol gösterecek çok sayıda makale ile karşılaşacaksınız. Bunun yanında seyahat ipuçları, tavsiyeler, gezi notları, tatil yörelerinden en güzel fotoğraflar ile en güzel videolara çok kolay bir şekilde ulaşabilir olacaksınız.

SADECE BİR YER DEĞİL HER YER

Genel olarak seyahat bloglarında gezilen yerle ilgili bir tane video ya da makale yayınlanır. Tüm şehir bir videoya ya da bir makaleye sığdırılmak istenir. Bir Tatil Ismarla tüm bunların aksine, gezilen bölgede uzun süre kalarak her detayı ayrı ayrı işleyerek çok kapsamlı içerikler üretmek için çalışmaktadır.

ÖZGÜN İÇERİKLER

Birtatilismarla.com ve youtube kanalımızdaki tüm içerikler tamamıyla bizlerin gidip, görüp deneyimlediğimiz bilgilerden oluşan özgün içeriklerdir. Bir bölgeye tatile gitmek istediğinizde orasıyla alakalı tüm bilgilere platformumuzdan ulaşabileceksiniz.

Eğer siz de deneyimlerinizi bizimle paylaşmak ve yazar olmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın! Görüşlerinizi, isteklerinizi veya şikâyetlerinizi de iletmekten çekinmeyin.